Твердопаливні котли довготривалого горіння Candle

Найдено: 1 - 10 из 10 товаров

Котли довготривалого горіння Candle  зараз вважаються одними із найкращих на ринках України.

Це твердопаливні котли які працюють за допомогою такого твердого палива, як : торф, брикети, тирса,  дрова.  Ці котли являються досить продуктивними навіть при неякісному паливі, вони абсолютно не вибагливі в цьому плані, але звісно краще всього мати паливо з вологістю яка зазначена у інструкції з експлуатації. Така техніка підійде для обігріву як побутових приміщень так і різного типу підприємств і т.п. Ну і звісно однієї загрузки палива хватає орієнтовно до 34 годин.

КОНСТРУКЦІЯ ТА ЇЇ ОСОБЛИВОСТІ

Ізоляція та захист від корозії  відбувається за рахунок  нержавіючої сталі з якої  вона виготовлена.

Термо механіка відповідає за регулювання температури теплоносія, таке регулювання надійне за рахунок незалежності від електромережі.

Надійності та якості прибавляє таким котлам, виготовлення їх із цільних листів та додаткових швів, що дозволяє витримувати їм великі навантаження, порівняно із іншими видами котлів.

Висока продуктивність залежить від способу горіння палива , яке відбувається зверху вниз на відміну від інших.

Камера горіння котла повністю герметична, що дозволяє довше зберігати тепло та сталу температуру.

Нагріте повітря потрапляє до  камери з рекуператора в потрібній кількості. В камеру горіння потрапляє проходячи через телескопічний трубопровід  та розсікача внизу. 

ЇХНІ ПЕРЕВАГИ

Можливість максимально довгої роботи.

Компактність теж хороша перевага при тому що висота його не маленька він все одно набагато компактніший від інших котлів такої ж висоти. А завдяки циліндричній формі можна уникнути поганому впливу коливання тиску на стінки.

Регулювання температури відбувається за рахунок тяги повітря.

Високий коефіцієнт корисної дії, який при правильному користуванні досягає 93%.

Якщо взяти котли схожої моделі серед інших виробників, то у них відсутнє дно котла, тому вам потрібно буде ще робити бетону подушку щоб поставити котел, а котли Candle виготовляються з дном.

При згоранні палива утворюється максимально мало попелу тому він абсолютно не заважатиме роботі котлів. Тому чистку потрібно проводити всього лиш раз в 2-3 місяці.

Конструкція котлів довготривалого горіння Кендл :

- Дверці;

- Зона горіння;

- Топка;

- Димар, та ін..

У нашому інтернет магазині «ЕСПО» є досить великий вибір котлів довготривалого горіння за прийнятними цінами для Вас.