Трубчасті вакуумні сонячні колектори

Найдено: 1 - 1 из 1 товар

Обзавівшись трубчастим вакуумним сонячним колектором, кожен споживач може розраховувати на якісний нагрів теплоносіїв, які використовуються в опаленні та нагріванні води для повсякденних потреб, забезпечуючи істотну економію фінансів.

Такі колектори, збираючи енергію тепла сонця, яка переноситься видимим світлом і інфрачервоними випромінюваннями, передають теплову потужність у вашу систему опалення. Їх не слід плутати з сонячними батареями, що виробляють безпосередньо електричну енергію.

ЧОМУ ВИГІДНЕ ВИКОРИСТАННЯ ТРУБЧАСТИХ СОНЯЧНИХ КОЛЕКТОРІВ?

В колекторах даного типу досягнуто підвищення температури теплоносія до високих показників за рахунок мінімальних втрат тепла. Так може бути, оскільки в даних пристроях використовуються багатошарові покриття зі скла, герметизація або утворення вакууму в них.

Сонячна теплова труба нагадує знайомий всім побутової термос, яким ми користуємося часто. Прозорою є лише зовнішня її частина. Внутрішня трубка покривається високоселективним покриттям, яке і збирає сонячну енергію. Між трубками є вакуумний прошарок, що дозволяє зберігати близько 95 відсотків тепла.

У вакуумних сонячних колекторах трубчастого типу використані теплові трубки, які виконують роль провідників тепла. Вода в нижній частині трубки після опромінення сонячним світлом нагрівається і перетворюється на пару, яка піднімається в конденсатор (верхню частину трубки). Там вона конденсується, віддаючи тепло колектору. Ця схема сприяє досягненню набагато більшого ККД в порівнянні з плоскими колекторами, особливо в умовах недостатності освітленості і низьких температур.

У нашому Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» кожен бажаючий може придбати трубчастий вакуумний сонячний колектор, який здатний нагрівати воду і до температури кипіння, не дивлячись на негативні навколишні температури.

ТРУБЧАСТІ КОЛЕКТОРИ - ВИГОДА, ЕКОНОМІЯ І ЗРУЧНІСТЬ

Наші фахівці, які можуть здійснити професійний монтаж придбаного колектора в будь-якому місці нашої країни, допоможуть своєму покупцеві бути впевненим в тому, що в будь-який час року і за будь-якої погоди в його житлі будуть гарантовані оптимальний тепловий режим і наявність гарячої води.

Все це буде забезпечуватися за рахунок дармових джерел теплової енергії, одним з яких є сонячна енергія. Зробивши певні капіталовкладення і ставши власником сонячного колектора, ви на найближчі десятиліття позбудетеся необхідності користуватися послугами централізованого гарячого водопостачання та зменшите витрати на опалення житла.

Вам не потрібно буде оплачувати рахунки за послуги централізованих постачальників, які часто не задовольняють ваших запитів. Наші пропозиції товару і послуг з його монтажу - це крок вперед у справі забезпечення комфорту і затишку в своєму житлі.