Плоскі сонячні колектори

Найдено: 1 - 1 из 1 товар

Сонячні колектори - це пристрої, які використовуються для перетворення сонячної енергії в тепло, яке ніколи не буває зайвим у житті і діяльності людини. Вони дозволяють забезпечувати ефективну роботу опалювальних систем, а також для гарячого водопостачання.

Відмінність плоских сонячних колекторів - у великій площі засклення і великому абсорбері. Ці якості дозволяють ефективно використовувати значно більше сонячної енергії, яка потрапляє на поверхню таких колекторів. При повному сонячному випромінюванні досягається максимальна потужність.

Сонячні колектори розділені на дві групи: плоскі і трубчасті вакуумні. Вони розраховані на тривале і ефективне використання з максимальною користю для людини.

БУДОВА ПЛОСКИХ СОНЯЧНИХ КОЛЕКТОРІВ

Основний елемент сонячного колектора плоского типу - абсорбер. Це металева пластина, покрита поглинальним спецпокриттям. На неї напаюється проточний трубопровід.

Абсорбер поміщається в спеціальний корпус, котрий має прозору лицьову стінку, через яку в колектор потрапляє випромінювання сонця. Тильна сторона утеплюється мінераловатною плитою або іншими утеплювачами.

Плоскі сонячні колектори, які пропонує наш Інтернет-супермаркет «ЕСПО», виготовлені з матеріалів, котрі гарантують тривалі терміни служби і сталість параметрів даних пристроїв. Всі моделі мають рами, виконані з анодованого срібла, і мідні адсорбери, на які нанесені вакуумні абсорбційні шари, розраховані на тривалу експлуатацію.

МАКСИМАЛЬНА ВІДДАЧА ПРИ ВИКОРИСТАННІ ПЛОСКИХ КОЛЕКТОРІВ

Абсорбційні поверхні цих колекторів утворені з високоселективних покриттів, які мають здатність великого поглинання випромінювань сонця. При цьому їх тепловіддача в навколишнє середовище зведена до мінімуму, а, значить, мінімальними є і втрати тепла при випромінюваннях.

Використання плоских сонячних колекторів приносить споживачам великі вигоди, не дивлячись на необхідність певних капіталовкладень в їх установку і придбання. Швидке їх повернення забезпечене в кожному конкретному випадку.

Колектори дозволяють досягати великої економії на опаленні і гарячому водопостачанні. Експлуатуються вони протягом тривалого часу без витрат на їх обслуговування.
Завдяки високій потужності плоских сонячних колекторів при наявності оптимальних умов досягається до 70 відсотків економії енергії, необхідної для нагрівання води.

Пропонуючи плоскі сонячні колектори високої якості і ефективності по обгрунтованій вартості, ми пропонуємо співвітчизникам і професійний монтаж обладнання в будь-якому куточку України. Замовивши у нас такі вироби, покупець може скористатися й послугами з доставки та їх установки.