Газові конвектори

Найдено: 1 - 4 из 4 товара

Конвектор газовий гарантує безпеку і зручність в експлуатації

До високоефективних опалювальних приладів відносяться газові конвектори, які мають зовнішню схожість з класичними водяними радіаторами. Купити такий прилад означає отримати в будинку бажаний затишок і тепло.

Конвектор газовий характеризується властивостями, які забезпечують попит на нього і використання і для будинку, і для дачі. Прилади цього типу є зручними і простими у використанні. Інструкція містить всю необхідну інформацію по використанню конвекторів. Вони абсолютно безпечні, гарантуючи ще й відчутну економію, що підтверджують відгуки.

Важливим є те, що продукти горіння і газ всередину приміщень не проникають. Вони виводяться назовні. Газовий конвектор може використовувати для роботи і природний, і балонний газ. Для переходу в ньому є універсальний клапан, який дозволяє виконувати дану процедуру за короткий відрізок часу. Він зручний ще й тим, що це настінний прилад, який не займає дорогоцінну площу.

Газові конвектори та їх види

Питання типу, де купити і скільки коштує цей обігрівальний прилад, знаходять відповіді в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО», в якому є широка пропозиція такого товару. У цьому вже переконалися Львів і вся Україна.

Їх основними перевагами є:

  • Автономність функціонування.
  • Автоуправління.
  • Широкий температурний діапазон.
  • Високий рівень безпеки.
  • Низькі витрати палива.

Газовий конвектор: принцип  функціонування

Газові конвектори, відмінна функціональність і ціна яких роблять їх затребуваними, відрізняються принципом роботи, заснованому на повітряній конвекції. В ізольованій камері згоряє газ, нагрівається повітря між декоративною камерою і кожухом. Воно і забезпечує нагрівання приміщення.

Принцип роботи газових конверторів

Для згоряння палива необхідний кисень, але він надходить не з приміщення, а з зовнішнього вуличного простору. Для цього передбачений спеціальний повітропровід, який завдяки спеціальній конструкції також використовується і для виведення відпрацьованих газів.

Не вимагає великих витрат і спорудження димоходу. В даному випадку необхідно лише отвір в зовнішній стіні, в який вставляється спеціальна труба і димар готовий.

Газовий конвектор гарантує дуже швидке досягнення бажаного мікроклімату. Швидкість нагріву особливо важлива, коли необхідно оперативне досягнення необхідної температури, наприклад, в дачному будиночку, куди власники приїжджають не дуже часто.

Купити такий конвектор дуже вигідно і з тієї причини, що він безпечний. При перебоях з надходженням повітря відбувається припинення газоподачі, і прилад закінчує функціонування. Падіння газового тиску також стає підставою для автовідключення.

Ми пропонуємо своїм покупцям конвекторне обладнання цього типу, яке влаштує їх по всіх параметрах. При цьому його ціна буде оптимальною для наших співвітчизників.