Керамічні панелі опалення

Найдено: 1 - 5 из 5 товаров

Керамічні панелі опалення: аргументи на користь вибору

Серед великої кількості пропозицій сучасного ринку керамічні панелі обігрівачі є тими опалювальними приладами, в ефективності яких вже практично ніхто не сумнівається. Купити таке обладнання Україна вирішує з тієї причини, що мінусів набагато менше, ніж плюсів. Приваблює і його ціна.

Це підтверджено практикою, а тому відгуки про такі сучасні обігрівачі лише позитивні. Завдяки їм, керамічні електропанелі стають все більш поширеними в самих різних куточках країни. Львів також в числі активних їх користувачів.

Використовувати такі панелі можна з однаковим успіхом і для будинку, і для квартири. У будь-якому випадку гарантовано створення оптимального кліматичного мікроклімату.

Керамічні панелі обігрівачі відрізняються високими властивостями

Досить назвати лише п'ять аргументів, що відрізняють керамічні панелі обігрівачі, ціна яких демократична, і вони змусять повірити в їх ефективність навіть користувачів-скептиків. Мова про їх:

  • Високу економічність.
  • Повну безпеку.
  • Переваги екологічності.
  • Тривалі терміни експлуатації.
  • Відмінне дизайнерське виконання.

Керамічні панелі обігрівачі, що відрізняються простою конструкцією, складаються всього з 3-х частин: корпус з металу, покритого полімерами; всередині нього - 3-рівневий елемент нагрівання з надійною фіксацією; термокерамічна плита.

Принцип функціонування

Цей товар можна купити без проблем для дому та квартири, виконують обігрів за рахунок природної конвекції і інфрачервоного випромінювання, виробленого нагрітою керамікою.

Використовувані матеріали сприяють створенню перевіреного роками ефекту російської печі, що приймає тепло і довго віддає його. Конвекційні потоки, які забезпечує така батарея, сприятливо впливають на людський організм.

Вигідними керамічні електропанелі є з тієї причини, що їх ціна, як і економічність, є оптимальними. Це сприяє бажанню багатьох співвітчизників купити такий обігрівач, ціна якого демократична.

Великий коефіцієнт теплової віддачі гарантує економію електричної енергії на 30 відсотків. На квадратний метр батарея витрачає 50 Вт при звичайній витраті не менше 100 Вт. Зменшення витрат відбувається також за рахунок елементу з кераміки і конвекційного обігрівального типу.

Інструкція до таких електропанелів свідчить про їх повну безпеку. Вони не розігріваються, не мають виступаючих частин, не бояться проникнення пилу, бруду, води, а також перевантажень в електричних мережах.

Купуючи керамічні панелі, кожен покупець робить правильний крок, оскільки з самого початку їх використання відчуваються великі переваги і різні вигоди.