Контролери

Найдено: 1 - 2 из 2 товара

Встановлюючи сучасні системи опалення, неможливо обійтися без контролюючих систем, які визначають якісний рівень роботи того чи іншого агрегату. Такі прилади здатні не просто проводити контроль роботи системи, але й дозволяють ставити їй необхідні робочі параметри. Такі можливості роблять роботу опалювальних систем не тільки ефективною, а й досить зручною.

Контролери сучасності

Нашою компанією представлено найсучасніше обладнання, яке створене з впровадженням інноваційних технологій кращими світовими брендами. На сторінках інтернет-магазину можна придбати контролери, які дають можливість задавати режими роботи навіть за допомогою телефону. Високі технології допомагають не просто економити час, а й бути постійно в курсі того, що відбувається в опалювальній системі.

На сторінках ресурсу можна абсолютно недорого придбати наступні елементи:

1. GSM модулі, робота яких заснована на смс-повідомленнях, що посилаються приводами.

2. Комплекти контролерів з 3-х ходовим клапаном.

3. Погодозалежні і контролери під систему «тепла підлога».

Нами представлені найрізноманітніші контролери, які чудово функціонують у складі всіляких систем і модулів. Робота такої апаратури, в обов'язковому порядку, гарантує безпеку експлуатованої системи, її високу економічність і повну відсутність тимчасових витрат користувача. Дані пристосування точні в показаннях, ефективні в роботі і являють собою відмінну діагностичну програму для різних систем опалення.

Під контролем потрібно тримати все і робити це дешевше з нами!