Автоматика для котлів

Найдено: 1 - 2 из 2 товара

Сьогодні споживачі використовують для опалення своїх квартир, будинків та офісів найрізноманітніші котли. Вони можуть працювати на електриці або газі, а можуть бути і твердопаливними. Зручність використання будь-якого з їх видів залежить від багатьох факторів, серед яких важливим є наявність сучасної автоматики.

МОЖЛИВОСТІ СУЧАСНИХ ТИПІВ АВТОМАТИКИ ДЛЯ КОТЛІВ

Пропонована в нашому Інтернет-магазині автоматика для котлів дозволяє забезпечити як різні режими їх функціонування, так і високі рівні безпечної роботи опалювальних приладів.

Автоматика для опалювальних котлів важлива, наприклад, для економічного енергоспоживання.

Є авторегулятори опалення, які забезпечують регулювання опалення по зовнішній температурі. Це дає можливість більш точного автовизначення часу початку роботи приладу опалення та тривалості нагрівання приміщень.

Невеликі авторегулятори, що мають чимало режимів роботи, дозволяють задавати індивідуальні програми нагрівання приміщень на тиждень. При цьому можна запланувати нічні температурні зниження, досягнувши вирівнювання температур в приміщеннях з допомогою додаткових датчиків.

Автоматика для котлів на газу, наприклад, являє собою різні датчики, які забезпечують автоматичне керування горінням, рівнями води, продувкою і температурами теплоносіїв, тобто практично всіма параметрами, необхідними для безпечного, економного та безперебійного функціонування опалювальних приладів.

ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНА АВТОМАТИКА НА КОТЛАХ?

Автоматика на таких складних механізмах, якими є сучасні опалювальні котли, необхідна для таких функцій безпеки:

  • Видача сигналів управління на трансформатори запалювання, вентилятори і на електромагнітні клапани;
  • Заборона подачі газу при невдалих розпал;
  • Подача сигналів при функціональних неполадках;
  • Обмеження розпалу при невідповідності теплоносіїв в системах опалення.

В нашому Інтернет-магазині «ЕСПО» кожен бажаючий може зробити придбання будь-якої автоматики, яка дозволить повністю автоматизувати функціонування опалювальних котлів в будь-яких приміщеннях.