Димохідний газовий конвектор Модуль АОГ- Д - 2

Артикул: ba3135
Акция
Есть в наличии
Бренд: Модуль-M
Артикул: ba3135
3.330грн
Описание

Димохідний газовий конвектор Модуль АОГ-Д-2 - це опалювальний прилад, джерелом роботи якого є природний газ. Він призначений для обігріву різних об'єктів, а саме житла, приміщень виробничого та побутового призначення.

ДИМОХІДНІ ГАЗОВІ КОНВЕКТОРИ МОДУЛЬ АОГ-Д-2 МАЮТЬ ПЕРЕВАГИ, ДО ЧИСЛА ЯКИХ МОЖНА ВІДНЕСТИ НАСТУПНЕ:

 • modul-aog-d-2-1При виборі цієї теплотехніки ви більше не потребуєте монтажу цілої опалювальної системи;
 • Швидка та проста установка;
 • Можливість влаштувати незалежне опалення для приміщень суміжного типу;
 • Низький рівень інертності;
 • Досить високий рівень тепловіддачі;
 • Не чутливість до морозів на відміну від звичайної опалювальної системи.

Ця модель устаткування випускається в двох варіантах: "Д" і "СП", що розшифровуються як "димохідний" та "стінний парапетний". Даний прилад відноситься до першого типу. Відрізняється він від другого тим, що продукти згорання завдяки дефлектору відводяться в димар. Датчик тяги контролює стан димаря. Установка цих пристроїв відбувається на підлогу за допомогою спеціальних ніжок. Надійність і безпека функціонування забезпечується якісною автоматикою фірми "Eurosit". Температурний рівень приміщення доступний для регулювання в діапазоні 6 - 40 градусів.   

modul-aog-d-2-2Головними робочими елементами обладнання є камера згорання закритого типу й сталевий двокамерний теплообмінник. Саме він виконує функцію нагрівання повітря, оскільки теплоносій в пристрої відсутній. Зовні відбувається забір свіжого повітря, і назовні викидаються відпрацьовані продукти. Довговічність агрегату обумовлена новими інженерними рішеннями збірки теплообмінника, по яких замість зварювання використовувалася завальцювання. Це забезпечило відсутність напруги на поверхні, що позитивно позначається на довговічності та надійності роботи приладу. Жаростійкість камери забезпечує наявність якісного емалювання. Великий розмір камери згорання забезпечує достатній розмір площі тепловіддачі та дозволяє повною мірою здійснювати повне згорання суміші повітря й газу.

Для регуляції димохідні газові конвектори Модуль АОГ-Д-2 забезпечені панеллю управління. Вона складається із різні пристроїв для перемикання, завдяки яким встановлюючи різну потужність, ви доб'єтеся зміни температурного рівня. Включення устаткування відбуватися через п'єзоелемент. Пристрій зовсім не вимагає електроенергії. Безпека експлуатації приладу передбачена завдяки відсутності відкритого полум'я. Крім того, устаткування забезпечене датчиками полум'я, що використовуються в ситуації газопровідної аварії.

ДИМОХІДНИЙ ГАЗОВИЙ КОНВЕКТОР МОДУЛЬ АОГ-Д-2 ВОЛОДІЄ ОСНОВНИМИ ОСОБЛИВОСТЯМИ, ЩО ПОЛЯГАЮТЬ В:

 • modul-aog-d-2-3Для експлуатації цей прилад потребує тільки підвід газу;
 • У повному прогріванні приміщення в короткий термін (на відміну від газового котла, якому знадобиться набагато більше часу);
 • Наявності автоматики, що відключає прилад при досягненні ним потрібного температурного рівня;
 • Присутність п'єзорозпалу повністю заміняє й робить не потрібною наявність електричної енергії;
 • Простому управлінні приладом. Воно інтуїтивне та навіть не підготовлений користувач з ним впорається (приміром старші люди);
 • Високому рівні безпеки, що забезпечується запобіжним клапаном;
 • Відсутність потреби влаштування в приміщенні отворів для додаткової вентиляції, оскільки прилад не бере кисень з приміщення, а конструкція агрегату запобігає будь-якому витоку продуктів згорання;
 • Компактності і приємному дизайні устаткування;
 • Високому рівні продуктивності (ккд 85%);
 • Досить тривалому гарантійному терміні.

Вибрати та купити цей агрегат можна легко в нашому інтернет магазині "Еспо". Ми впевнені, що рівень обслуговування та ціна вас тільки порадують. Крім того, у нас є і послуга доставки, географія якої це уся Україна, в тому числі й такі міста як Київ та Львів.

3.330грн
Технические характеристики: Димохідний газовий конвектор Модуль АОГ- Д - 2
Конструкція камери згоряння
відкрита (димохідний)
вид розпалу
ПЬЕЗОРОЗПАЛ
Опалювальний об'єм (м3)
55
еталонний газ
G20
Витрата газу (м3 / год)
0,27
Номінальний тиск газу на вході (mbr)
13
Діаметр штуцера підведення газу (дюйм)
1/2
автоматика
MP CR6
Вес, кг
22
Номінальна потужність (кВт)
2.3
Країна бренду
Україна
матеріал теплообмінника
сталь
ККД,%:
85
3.330грн
3.330грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
3.330грн
Доставка: Димохідний газовий конвектор Модуль АОГ- Д - 2

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!