Унітази напольні у Львові, Києві, ціна

Найдено: 0 товаров

Класичним варіантом унітазів є підлогові, які для багатьох з нас до цих пір залишаються найкомфортнішим варіантом. У більшості навіть немає прагнення до пошуку альтернативних варіантів.

Важко сперечатися з людьми таких поглядів, оскільки традиційно вважається, що ключовою роллю у виборі варіанту унітазу є їх зовнішній вигляд. Цей тип відрізняється значимістю і солідністю, а тому можуть бути використані в будь-якій ванній кімнаті, підходячи до будь-якого інтер'єру.

ВИДИ ПІДЛОГОВИХ УНІТАЗІВ

Великою різноманітністю видів підлогові унітази не відрізняються. Їх всього два - з бачками і без бачків (під системи інсталяції). Дати відповідь на питання і вигідності того чи іншого виду вельми важко, оскільки їх вибір залежить від смаків споживачів, дизайну приміщень, в яких будуть встановлюватися унітази. Щодо якості можна впевнено сказати, що обидва види підлогових унітазів однаково хороші.

Фахівці стверджують, що в туалеті проходить кілька років людського життя. Виходячи з цього, слід подбати про практичний вибір унітазу, який повинен естетично виглядати. Ринок дає різні пропозиції:

  • Унітаз з навісною конструкцією - в них бачок буде змонтований на стіні, а вже до нього прикріплюється унітаз. Подібний пристрій здатний витримати навантаження до 400 кг. Всі комунікації ховаються надійно системою інсталяції, надаючи унітазам естетичний вигляд;
  • Моноблок, що з'єднує в собі бачок і сам унітаз. У таких конструкціях ризики протікання місць з'єднання зведені до мінімуму;
  • Унітаз, що стоїть окремо;
  • Унітаз, який поєднується з біде.

ОСОБЛИВОСТІ ПІДЛОГОВИХ УНІТАЗІВ

Чаші унітазів можуть бути воронкоподібними, тарілчастими і козиркові. Остання пара варіантів - найоптимальніша, оскільки при користуванні такими унітазами під час змивання немає сплесків води.

Наявність шуму під час змивання залежить не тільки від конструкції унітаза, але і від підведення води. Якщо вона підведена знизу, то виріб буде працювати безшумно, якщо ж збоку - найкраще застосувати пластиковий відвід, який буде спускати воду на саме дно бачка унітазу.

Сучасна різноманітність унітазів - це і моделі, які мають брудовідштовхуюче покриття, і спеціальний мікроліфт, що забезпечує плавне спускання кришок. Унітази можуть мати вбудовані системи для очищення повітря, а то і фени.

Якщо ще не придбали підлоговий унітаз, то потрібно поспішати, адже підвищена популярність виробів тягне і постійне підвищення вартості. Наші консультанти допоможуть вам зробити правильний крок у бік придбання зручного, якісного унітазу, який буде служити довго.