Пісуари у Львові, Києві, ціна

Найдено: 0 товаров

Звичайні унітази представлені на сучасному ринку і в спрощеній конструкції, яка іменується пісуарами. Вони призначені для здійснення малої потреби, переважно, чоловіками. Дана сантехніка вважається чоловічою з тієї причини, що з її допомогою передбачається сечовипускання в положенні стоячи.

Рухаючись вперед, виробники вже пропонували і жіночі пісуари, які повсюдного використання не знайшли через незручності для представниць прекрасної половини.

Місцем використання пісуарів є переважно громадські туалети. Вигоди від їх застосування, які вже зрозуміла Україна, полягають в тому, що така сантехніка здатна забезпечувати захист користувачів від можливості зараження інфекційними або вірусними захворюваннями. Спостерігається тенденція до того, що пісуари зовсім скоро можуть використовуватися і в туалетах приватних будинків.

ПІСУАРИ: ВИДИ І ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

Моделі пісуарів унікальні. Різниця між їх видами буває:

  • За способом виконання монтажу - купити можна пісуар настінного або підлогового виду, в залежності від побажань користувача. Настінні вироби зручні тим, що всі труби, без яких не обійтися, будуть заховані в стіні, а, значить, не будуть створювати ніяких незручностей.
  • За системою використовуваного зливу - сучасний ринок пропонує види пісуарів, що відрізняються безперервним зливом, автоматичною системою зливу, зливом з використанням зливного важеля і зливом з датчиками - сенсорними або голосовими. Ціна кожного виду - різна, одні - дорожче, інші - дешевше.
  • За матеріалом, з якого виготовлений, - найчастіше вони виготовляються з кераміки або фаянсу, особливої ​​різниці між якими по виду і вартості практично немає. Якщо говорити про матеріал, то краще купувати пісуари, виконані з сантехнічного фарфору, на який не затримуються бруд і запахи.

Сучасні виробники пропонують сьогодні і урінали з нержавійки, скла, пластику та інших матеріалів, які тільки задумують дизайнери. Львів все-таки схильний до використання традиційної сантехніки.

При виникненні потреби в придбанні пісуарів запрошуємо звертатися в наш Інтернет-супермаркет «ЕСПО», який є єдиною вітчизняної торговою точкою, який має в своєму розпорядженні великим асортиментом сантехніки за демократичними цінами. Наявні фахівці завжди нададуть всебічну допомогу у виборі необхідного товару, повідавши і про особливості його подальшої експлуатації.