П'єдестали для умивальників у Львові, Києві, ціна

Найдено: 0 товаров

П'єдестали для умивальників - це річ, яка застосовується для установки підвісних (консольних) раковин, оскільки при їх монтажі видно всі трубопроводи. Це - не дуже естетичним. Такі вироби можна назвати «ніжками» для умивальників. Сантехнічний виріб, хоч і невеликий за розмірами, але здатний виконувати ряд функцій:

  • Підтримка умивальника, що служить і опорою;
  • Приховування труб і сифонів;
  • Збереження трубопроводів від забруднень або пошкоджень;
  • Надання закінченого функціонального виду.

П'ЄДЕСТАЛИ ДЛЯ УМИВАЛЬНИКІВ: ВИДИ І ЇХ ОСОБЛИВОСТІ

Ці п'єдестали можуть бути звичайними і напівп'єдестали. Відрізняються конструкцією і способом виконання свого призначення. Україна використовує обидва види, виходячи з конкретних потреб співвітчизників.

Перші використовуються тоді, коли злив розташовується в підлозі, а другі - при догляді зливу в стіну. Обидва види умивальників повинні при цьому прикріплятися до стін, оскільки «ніжка» - опора, а не головне кріплення.

Якщо виникла необхідність купити таке обладнання, як п'єдестали для умивальників, то Львів, так само, як і будь-який інший місто, повинні виходити з такого: брати необхідно п'єдестали тих же виробників, що і раковини. Це необхідно, щоб всі елементи сантехніки гармоніювали між собою і не мали щілин.

Для повного задоволення всіх потреб вітчизняного споживача Інтернет-супермаркет «ЕСПО» пропонує вироби, як від вітчизняних, так і від зарубіжних компаній. Різноманітне і забарвлення наявних п'єдесталів, і ціна товарів. Це дозволяє підібрати саме те, що потрібно покупцеві, який звернувся до нас.

ФОРМИ І РОЗМІРИ П'ЄДЕСТАЛІВ

Розглянуті сантехнічні вироби виконуються найчастіше з кераміки, яка дозволяє отримувати не тільки цікавий дизайн, але і широку гаму кольорів, а також можливість довгострокової експлуатації.

Форма п'єдесталу може бути кубічною, овальною, трикутною і т.д. Вона залежить в значній мірі від самих раковин, до яких купуються «ніжки». Стандартна висота - в межах 65-75 см. Якщо покупка п'єдесталу здійснюється окремо від умивальника, необхідно обов'язково заміряти висоту від підлоги до раковин. Це дозволить уникнути помилок.

Ціни цих виробів залежать від бренду виробника і країни. Вітчизняні п'єдестали практично не відрізняються за якістю і функціональності від імпортних.