Біде у Львові, Києві, ціна

Найдено: 0 товаров

Біде важко назвати ванним аксесуаром, який є поширеним в Україні. Його популярність у нас незначна, хоча останнім часом сильно зростає. Ключовими аргументами на його користь є практичність, економічність і незамінність. Якщо бажаєте підкреслити свою інтелігентність і сучасність в правильному ставленні до життя, - такий аксесуар повинен знайти своє місце у вашій квартирі.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ НЕОБХІДНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ БІДЕ

Такий сантехнічний виріб, як біде, відрізняється великою кількістю позитивних характеристик. Серед причин, які говорять на користь використання біде в побуті, потрібно назвати, зокрема:

  • Покращення гігієни. Використання сухого туалетного паперу дає гірші результати, ніж застосування для цих цілей проточної води. До всього іншого, необхідно відзначити і той факт, що після біде людина відчуває себе набагато комфортніше.

Прилад має велике поширення в усьому світі. Майже 60 відсотків будинків в Японії мають біде. У Венесуелі та Південній Америці - показник складає 90 відсотків. У нас біде використовується переважно в сучасних готелях, квартирах і будинках, мешканці яких сповідують інтелігентний і престижний стиль життя.

Моделі корисного аксесуара відрізняються унікальними особливостями, що полягають в наявності теплої води або додаткової повітряної сушки. За рівнем гігієнічності ніякий папір не може зрівнятися зі свіжою водою. Можна забути і про подразнення, які бувають при використанні старого методу.

  • Висока екологічність. Біде корисно і для оточуючої природи, оскільки гарантує велику економію паперу. США - країна-лідер з використання туалетного паперу. Там щорічно витрачається близько 3 млн. тонн. На виробництво цієї кількості необхідно вирубувати до 54 млн. дерев. Якщо додати до цієї цифри показники Європи, Росії, Китаю, Африки, то вона зросте в кілька разів.

Виготовлення туалетного паперу вимагає не тільки спиляних дерев, але і виробничого обладнання, упаковки, транспортування. А це все чималі витрати. Встановивши одного разу біде забезпечуєте довгострокові інвестиції в екологічність і чистоту;

  • Зниження витрат грошей і зменшення відходів - відпадає потреба постійно купувати папір і виносити сміття;
  • Зручний додатковий догляд за шкірою - ваша шкіра завжди буде доглянута, оскільки водні процедури ще нікому не завадили;
  • Вирішення проблем з каналізацією - ніхто не кине папір в каналізацію і не потрібно буде її чистити.

ХОЧЕТЕ КУПИТИ БІДЕ? ЧЕКАЄМО ВАС!

Якщо зробили вибір на користь установки біде, звертайтеся в Інтернет-супермаркет «ЕСПО». Ми пропонуємо великий вибір біде від різних виробників за пристойними цінами.