Бачки для унітазів у Львові, Києві, ціна

Найдено: 0 товаров

Бачки для унітазів представляють собою резервуари, наповнені водою. Вони використовуються для змиву. Повноцінне функціонування унітазів без сантехнічного обладнання цього плану повноцінно функціонувати просто не може, а тому є невід'ємною частиною житлових приміщень.

На міжнародному ринку, як, власне, і на нашому вітчизняному, пропонується величезне різноманіття моделей, які конструкційно відповідають індивідуальним вимогам всіх споживачів.

Найчастіше на ринку пропонується придбання комплекту, що складається з унітазів і бачків, виготовлених з однакових матеріалів. Однак в житті трапляються непередбачувані обставини, в результаті яких один з цих двох предметів виходить з ладу. Виникає необхідність у придбанні, наприклад, нового бачка.

У таких випадках необхідно ретельно підійти до придбання, щоб бачок відповідав унітазу і мав сучасний вигляд і функціональність.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ БАЧОК ДЛЯ УНІТАЗУ?

Перш за все, має бути візуальна відповідність дизайну використовуваного унітазу, щоб спостерігалося гармонійне поєднання з інтер'єром приміщення. Потрібна зручність в експлуатації, повна герметичність стиків, щоб не допускалося протікання води.

У нашому Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» пропонується великий асортимент бачків для унітазів. Це дозволяє знайти вихід з будь-якого становища і придбати саме той виріб, який вирішить проблему користувача. Придбання бачка у нас - це єдино правильний вихід з ситуації, що склалася.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ТА КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ БАЧКІВ ДЛЯ УНІТАЗУ

Зливні бачки найчастіше мають вигляд керамічної чаші з оснащенням системою управління водою. Є бачки з механічними зливами, коли рідина стікає лише тоді, коли використовується кнопка змиву.

Автоматичні бачки мають конструкцію, яка передбачає лише одне натискання, яке визначає певну кількість витікання води. Воно задане спеціальними заводськими налаштуваннями зливних механізмів.

Поділ цих сантехнічних виробів здійснюється за місцем монтажу:

  • Бачки встановлюються безпосередньо на унітази;
  • Бачки вбудовуються в стінки, часто використовуються з інсталяційними системами;
  • Підвісні варіанти, тобто спеціальні конструкції, з'єднані з унітазами спеціальної зливною трубою.

Якщо у потенційного покупця виникає якась проблема з вибором бачка для свого унітазу, він може звертатися до нас, де разом вирішимо і вийдемо з неприємного становища.