Внутрішньопідлогові конвектори

Найдено: 1 - 12 из 433 товара

Що таке внутрішні підлогові конвектори опалення? Звичайно що цей вид опалення має свої преваги та відмінності від інших можливих варіантів, а саме : вони компактні за розмірами, досить потужні, гарні за виглядом, та представляють собою широкий вибір . Вони можуть використовуватись в будь-яких приміщеннях та будівлях, чудовим варіантом їхнього застосування буде в будинках із низькими підвіконнями та з великими склопакетами. Обирати цей вид опалювальної техніки дуже просто, адже на сьогоднішній день в Україні існує багато виробників як наших так і зарубіжних які пропонують широкий асортимент різновидів та моделей конвекторів.

Також внутрішні підлогові конвектори поділяються на декілька різновидів : конвектори із природною конвекцією,  із тангенціальними вентиляторами або із примусовою конвекцією, та ін..

Підлогові конвектори із природною конвекцією найчастіше використовуються в приміщеннях з невеликою потребою в обігріві, в основному відіграє роль додаткового обігрівального приладу.

Підлогові конвектори із тангенціальними вентиляторами – це конвектори  із примусовою конвекцією, використовуються в приміщеннях із середньою потребою в обігріванні, можна використовувати як самостійний обігрівальний прилад, будуть чудовим рішенням для приміщень де є засклені ділянки до підлоги.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ЯКИМИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЬ ВНУТРІШНІ ПІДЛОГОВІ КОНВЕКТОРИ

1. За розмірами бувають різні (за шириною, висотою,довжиною) , обирати потрібно в залежності від розмірів приміщення яке потрібно обігріти.

2. Робочим тиском, та максимальним тиском який здатні витримувати.

3. За матеріалом з якого виготовляються. Теплообмінник може бути виконаний із міді та алюмінію, зовнішня коробка із цинкованої сталі із порошковим покриттям.

4. За максимальною температурою до якої можуть нагріватись , найчастіше вона сягає до 90 градусів.

ОСОБЛИВОСТІ У ВИКОРИСТАННІ

Всі модельні підлогових внутрішніх конвекторів встановлюються лише на підлозі ,кріплення може бути як настінним так і підлоговим.Їхній спосіб нагрівання повітря відбувається таким чином,  вони створюють тепле повітря за допомогою теплообмінника виділяючи його назовні та розсікаючи тим самим холодне повітря, яке частіше всього виникає від вікна чи від стіни. При використанні таких агрегатів економиться максимально велика кількість електроенергії і зводяться до мінімуму її втрати.