Біметалічні радіатори

Найдено: 1 - 1 из 1 товар

Обираючи радіатори покупці часто задаються питанням  які обрати : біметалічні, алюмінієві чи якісь інші, адже вибір на сьогоднішній день достатньо великий. Та найчастіше все ж таки вибір падає на біметалічні вироби, вони вважаються найпопулярнішими, через те що вони витримують досить великий тиск і можуть встановлюватись на центральне опалення, на відміну від алюмінієвих радіаторів.

В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ПОПУЛЯРНІСТЬ БІМЕТАЛІЧНИХ РАДІАТОРІВ

Біметалічні батареї являють собою – вироби зі сплаву алюмінію та сталі. Сталь сама по собі стійка до корозії і до інших подібних можливих псувань цього металу. Алюміній погано реагує на погану неякісну воду, яка для сталі не відіграє ніякої ролі, тому в поєднанні в одному сплаві представляють собою якісний та надійний матеріал. Завдяки тому що в сплаві присутній алюміній теплопровідність радіаторів значно підвищується, що є хорошою рисою для цього продукту , адже вони займають важливе місце в якості опалення.

Плюсом таких радіаторів є той факт що вони підходять як для багатоповерхівок із центральним опаленням так і для приватних будинків із замкнутою системою опалення та  приміщень іншого призначення.

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ  БІМЕТАЛІЧНИХ БАТАРЕЙ

Зараз в Україні існує багато представників які виготовляють цю продукцію, це як наші виробники так і імпортні, тому на це теж варто звертати увагу при покупці.

Окрім виробників вони також відрізняються і за способом виготовлення яке сприятиме їхній якості та службі в обігріванні Вашої домівки в майбутньому.

Існує дві технології за якими виготовляються такі радіатори :

1. Цей варіант представляє собою насадження на стальний корпус алюмінієвого, завдяки чому алюміній не буде контактувати із водою взагалі. 

2. Цей варіант представляє собою алюмінієві радіатори які просто укріплюються сталлю.                                   

Окрім цього радіатори поділяються за розмірами та об’ємом води яку вони можуть в себе помістити, тому для того щоб правильно обрати як кількість так і розміри , Ви повинні правильно підрахувати квадратуру Вашого приміщення, це дозволить не помилитись Вам  в розрахунках та правильно обігріти Вашу домівку не несучи лишніх затрат теплоенергії.