Термо змішувальні вузли

Найдено: 1 - 12 из 19 товаров

Зимовий обігрів - турбота кожного господаря і його важлива проблема, оскільки теплий будинок є основою затишку, здоров'я і спокою домочадців. В даний час Україна нерідко звичні радіатори замінює альтернативними способами опалення, наприклад, теплими підлогами.

Як автономні системи опалення теплі підлоги не функціонують без теплоносіїв з більш низькими температурними показниками. Для створення таких опалювальних станцій потрібні термозмішувальні вузли, які без проблем можна купити на вітчизняному ринку.

ЩО СОБОЮ ЯВЛЯЮТЬ ТЕРМОЗМІШУВАЛЬНІ ВУЗЛИ?

Подивившись на термозмішувальний вузол, побачимо кілька з'єднаних між собою трубопроводів за встановленою схемою. З його допомогою два різних потоки теплоносія змішуються і перетворюються в один. Від функціонально правильного монтажу таких вузлів для котлів або інших теплоносіїв залежить тривалість роботи системи і її ККД.

Виробники пропонують використання таких способів під'єднання:

  • Паралельний - основні потоки теплоносія підключаються до зворотних двоходових термоклапанів;
  • Послідовний - найефективніший, який зберігає високу продуктивність, оскільки ресурси витрачаються економно. Всі потоки йдуть тільки за прямим призначенням;
  • Комбінований - відрізняється комбінуванням двох описаних способів.

ВИБІР ОПТИМАЛЬНОГО ЗМІШУВАЛЬНОГО ВУЗЛА

Приймаючи рішення про придбання змішувального вузла, потрібно виходити з того, яку площу йому доведеться обслуговувати і якою буде температура цього обслуговування. Якщо передбачається його використання у великому приміщенні, а на виході необхідна температура вище, то необхідно набагато могутніше вузол. Львів зорієнтувався в цьому, розуміючи, що головною вимогою є не ціна, а якість і відповідність вимогам майбутнього опалення.

При цьому в крайнощі кидатися не варто, вибираючи обладнання з максимальною потужністю. Для забезпечення коректного функціонування системи і гарантування необхідної температури в потоках, пропорції повинні розраховуватися максимально точно. Важливим є і конструкція вузла, і матеріал його виготовлення.

При зверненні в наш Інтернет-супермаркет «ЕБПО», покупці отримують саме ті термозмішувальні вузли, які їм необхідні для забезпечення оптимального температурного мікроклімату. Фахівці надають грамотну допомогу в цій справі.