Термостатичні змішувальні клапани

Найдено: 1 - 11 из 11 товаров

Термостатичні змішувальні клапани є важливими елементами у справі забезпечення безпечної експлуатації систем опалення та водопроводів.

ЯКИЙ ЗАХИСТ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ТЕРМОСТАТИЧНІ ЗМІШУВАЛЬНІ КЛАПАНИ?

Термостатичні змішувальні клапани разом з регулюванням і встановленням найбільш комфортної температури гарячої води, дозволяють запобігати нещасним випадкам, які нерідко виникають через неправильну експлуатацію змішувачів або припинення подачі холодної рідини.

Твердопаливні котли відрізняються масою переваг, серед яких - комфортність, екологічність і цінова доступність. Горіння вугілля, дров і брикетів складно піддається регулюванню. Ефективне спалювання палива в них забезпечується підмішуванням в зворотні трубопроводи гарячої води з подавальних. Зробити це на практиці якраз і дозволяють термостатичні змішувальні клапани. Вони також сприяють збільшенню термінів служби котлів, захищають від корозійних процесів.

Термостатичні змішувальні клапани забезпечують кількісне регулювання температурних режимів у приміщеннях, що є з точки зору економії більш вірним рішенням. Вони позбавляють необхідності використання більш дорогих термостатичних змішувальних клапанів, гарантуючи при цьому отримання теплоносіїв, що мають температуру до 55 градусів.

Зазначена температура води є досить сприятливою для розвитку легіонелли. Позбавлення від цих бактерій відбувається при температурі не менше 60 градусів, яку попередньо можна отримати в бойлері. Подальше її зниження перед подачею споживачам здійснюється змішуванням з холодною. Це відбувається через термостатичні змішувальні клапани.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ЗМІШУВАЛЬНИХ КЛАПАНІВ

Серед різноманіття пропонованих товарів, в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» такі прилади, як термостатичні змішувальні клапани, займають особливе місце, оскільки є важливими елементами систем, необхідними для поліпшення їх функціонування та забезпечення безпеки самих систем і людини.

Наш товар вироблений перевіреними виробниками, пройшов всі можливі перевірки та випробування, що гарантує їх високу якість і повноцінне функціонування. Ми чекаємо будь-якого споживача, якому потрібна наша допомога.