Термостатичні головки

Найдено: 0 товаров

Для наявності можливості регулювання температури опалювальних радіаторів потрібна установка термостатичних головок. Такі ж функції в інших контурах опалення виконуються регуляторами теплої підлоги.

Використання приладів подібного призначення дозволяє істотно підвищити комфорт проживання людей, створивши для цього належний температурний режим.

ОСОБЛИВОСТІ ТЕРМОСТАТИЧНИХ ГОЛОВОК

До особливостей термостатичних головок і подібних приладів слід віднести можливість встановлення температурних режимів прямо на обладнанні, розташованому в приміщеннях, а не за допомогою опалювальних котлів.

Термоголовки, як і регулятори теплої підлоги, здійснюють автоматичне утримання температури пристроїв на заданих рівнях в окремих кімнатах. Таким чином, задаються режими, необхідні для отримання однакової температури, наприклад, в сонячних кімнатах і закритих коридорах.

Все це в кінцевому підсумку не тільки гарантує оптимальний температурний режим в приміщеннях, але і розумні витрати енергоносіїв, вартість яких в даний час надзвичайно висока.

Термостатичні головки розміщують прямо на вентилях. Вони контролюють подачу термоносіїв в опалювальні радіатори в залежності від реальної температури в приміщеннях;

НА ЯКІ ПАРАМЕТРИ СЛІД ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ТЕРМОСТАТИЧНОЇ ГОЛОВКИ?

Прийнявши рішення про придбання термостатичною головки, не потрібно поспішати. Надзвичайно важливим є ознайомлення з їх параметрами і властивостями, що допоможе зробити єдино правильний крок.

А знати необхідно наступні важливі положення, які полегшують вибір і гарантують відмінну експлуатацію придбання:

  • Важливим є питання підключення труб. Найкраще, якщо це буде стандартна різьба;
  • Варто звернути увагу і на відгуки користувачів, які вже користуються цими сантехнічними приладами. Важлива і думка фахівців;
  • Термостатичні головки, які ви купуєте, повинні відповідати вашому обладнанню, тому спосіб установки приладу слід продумувати заздалегідь.

В асортименті Інтернет-супермаркету «ЕСПО» є достатня кількість термостатичних головок від різних виробників. Ми пропонуємо своїм покупцям тільки якісні товари за цілком прийнятною вартістю.

Наші покупці отримують допомогу в правильному виборі необхідного обладнання, щоб запити людей були виконані в повному обсязі. Наскільки нам це вдається - можна судити за численними відгуками покупців.