Редуктори тиску води

Найдено: 1 - 12 из 32 товара

Редукторами тиску води називають спеціальний пристрій, який застосовується для того, щоб виконувати регулювання або зниження тиску рідини в магістралях. Це забезпечує захист від можливих гідроударів в сантехніці, водопроводах, побутових приладах.

Основними характеристиками редукторів тиску води, які широко використовує Україна, є маленькі габарити, металевий непроникний корпус, різьбові отвори для входу і виходу. Їх комфортне використання забезпечується установкою гвинта для настройки тиску, а також спеціального приладу - манометра.

РЕДУКТОРИ ТИСКУ ВОДИ: КЛАСИФІКАЦІЯ

Серед фахівців і споживачів прийнята певна класифікація, по якій редуктори тиску води діляться:

  • По продуктивності: промислові, комерційні та побутові;
  • По підключенню: муфтові (різьба не більш 50 мм, комерційні та побутові), фланцеві (фланець з 50-450-міліметровим діаметром, промислові та комерційні);
  • По водяному тиску (до 16 бар і до 25 бар);
  • По використовуваній воді (холодна і гаряча);
  • По управлінню (великі діапазони - 1,5-12 бар, маленькі - 0,5-2 бару).

Будь-який з перерахованих редукторів можна купити на нашому вітчизняному ринку. Демократичною буде їх ціна, якщо покупку здійснювати в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО».

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ТАКІ РЕДУКТОРИ?

Використання приладів контролю тиску рідин дозволяє досягати ефективного способу захисту від зниження тиску в трубах. Львів, як і вся країна, зрозуміла, що редуктори тиску є продуманим кроком до забезпечення безпеки житла та інших приміщень, що використовуються людиною.

Системи використовуються під високим тиском (допустимі 4-8 атмосфер), однак при скачках він істотно підвищується, досягаючи 12 атмосфер. Захист від тиску необхідний і для бойлерів, і для пральних машин, щоб вони могли служити довго.

Редуктори тиску води знімають чимало проблем жителів верхніх поверхів багатоповерхівок, в яких вдень ​​тиск нерідко досягає і семи атмосфер, а нічні параметри просто не контрольовані. Редуктор необхідно встановлювати на відводах стояків холодної або гарячої води. Попередньо потрібне налаштування певних фільтрів, що виконують механічну фільтрацію.

Про всі нюанси використання редукторів нашим клієнтам завжди розповідають фахівці, які володіють необхідним дослідів і знаннями.