Термостати і програматори

Найдено: 1 - 2 из 2 товара

Терморегулювання в автоматичному режимі сьогодні стало частиною всіх опалювальних і водопостачальних систем. Україна, що відчуває постійнецінове зростання енергетичних носіїв, зацікавлена ​​в контролі витрати останніх. Для цього вона застосовує, як термостати і програматори, так і іншу контрольно-регулюючу апаратуру.

Купити ці прилади, звичайно ж, важливо, але важливо і правильно їх встановити і використовувати, щоб зберегти і поліпшити комфорт проживання людини. Інтернет-супермаркет «ЕСПО» пропонує співвітчизникам великий асортимент такого обладнання, забезпечуючи найбільш прийнятні умови для них, при яких оптимальна ціна і відмінна якість.

ТЕРМОСТАТИ І ПРОГРАМАТОРИ ГАРАНТУЮТЬ ЯКІСНУ РОБОТУ ОПАЛЕННЯ

Контроль роботи котлового обладнання забезпечується різними способами:

  • По температурі теплового носія, коли площа квартир і будинків не перевищує 60 кв. метрів. Застосування актуальне для АОГВ радянського виробництва, але використовується і з багатьма сучасними агрегатами базовій комплектації. До останніх потрібне використання ще й кімнатного термостата.
  • По температурі повітря в житлі від 60 до 360 кв. метрів. Котли регулюються кімнатними термостатами, які в багатьох котлах є в базовій комплектації. Термостат можна придбати простий, але можна і найсучасніший. Енерговитрати знижуються майже на чверть.
  • По теплових втрат в приміщеннях площею 350 і більше кв. метрів. Доцільне придбання погодозалежної автоматики, яка котел буде регулювати виходячи з вуличної температури.

Для контролю температури важливими є і програматори, за допомогою яких температурний режим програмується на певний час. Після цього весь опалювальний процес відбувається в автоматичному режимі. Львів вже отримав з цього всі вигоди, а тому використовує апаратури найактивнішим чином.

ВОДОПОСТАЧАННЯ І ЙОГО РЕГУЛЮВАННЯ

Гаряча вода в потрібній кількості і постійно - це зручність і комфорт, однак її нагрівання вимагає чималих витрат. Оптимізація цих витрат забезпечується регулюючими приладами, наприклад, таймерами, термостатами і т.д., що діють за часовими параметрами.

При використанні таких автоматичних приладів максимальний рівень температури підтримується в періоди високого споживання води, а мінімальний - низької витрати.

Необхідні термостати і програматори доступні для придбання будь-яким споживачем. Ціна цілком прийнятна. Якість гарантована, як і тривале функціонування.