Манометри і термометри

Найдено: 0 товаров

Системи опалення, як і будь-які інші, можуть мати збої в роботі або непередбачені поломки, які призводять, в кращому випадку, до припинення функціонування системи. Для мінімізації ймовірності появи таких процесів, прийнято використовувати манометри і термометри, які «стежать» за рівнем надлишкового тиску рідини, пари або газу. Показники таких приладів не тільки дають можливість реально оцінити роботу системи на дану хвилину, але і робити прогнозування подальшої ефективності експлуатації.

Види і функціонування приладів

Деформуючи трубчасту пружину, надлишковий тиск дає можливість манометру визначити його рівень. Циліндричний корпус зі шкалою, закритий захисним склом, чітко вкаже користувачу стан робочої системи на даний момент. Такі агрегати можуть мати біметалічну конструкцію, що робить прилад найбільш надійним у використанні. Дуже важливо правильно вибрати манометр для наявної системи. Необхідно, щоб манометр повністю відповідав такими параметрами, як:

1. Розташування штуцера.

2. Діаметр різьби штуцера.

3. Клас точності вимірювання і межі шкали.

4. Діаметр корпусу.

Температуру робочого середовища прийнято вимірювати термометрами, різновидів яких є величезна кількість. Найбільш популярними, по праву, вважаються біметалеві, які відрізняються високою точністю показників.

Як вибрати продукцію

Щоб вибрати найбільш якісний манометр або термометр, необхідно звернутися до сторінок нашого ресурсу, де є найширший вибір продукції. Компанія пропонує найрізноманітніші різновиди приладів, які виготовлені відомим виробником і в змозі ефективно працювати, практично, в будь-якій системі опалення, водо- та - газопроводів.

Ми працюємо виключно для клієнта, тому наша продукція - поєднання високої якості і відмінної ціни.

Відмінну продукцію можна купити у нас за адекватними цінами!