Лічильники

Найдено: 0 товаров

Інтернет-супермаркет «ЕСПО» реалізує для своїх співвітчизників з усіх куточків України найрізноманітніші товари для систем водопостачання та опалення. Ми також надаємо допомогу у виборі відповідного обладнання, його доставці й установці. Для цих цілей у нас є професіонали високого класу.

Особливе місце в нашому асортименті займають різноманітні прилади обліку, що виготовляються вітчизняними та зарубіжними виробниками. Увага до цієї категорії виробів викликана тим, що сьогодні люди прагнуть використовувати будь-які можливості економії ресурсів, зокрема, електроенергії, газу та води і тепла.

ТИПИ ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ

В даний час найбільшого поширення набули наступні типи приладів обліку:

  • Води (так звані лічильники на воду);
  • Електроенергії;
  • Тепла (враховують безпосередньо теплову енергію та пар);
  • Газу.

Такі лічильники можуть бути використані не тільки на побутових, але і на промислових об'єктах, гарантуючи для всіх споживачів точні цифри витрат. Це дає можливість оплачувати реально спожиті обсяги, а не платити величезну суму не зрозуміло за що. Наші постачальники вміють виставляти нечувані рахунки.

Пропозиції Інтернет-супермаркету - це прилади обліку, які пройшли всі випробування на предмет відповідності нормативам, встановленим технічними умовами. Їх асортимент налічує сотні виробів, серед яких перевірені часом прилади обліку і новинки, які постійно пропонують виробники.

ЯКІ ПРИЛАДИ ОБЛІКУ ОБИРАЮТЬ СПОЖИВАЧІ?

Якщо ви прийняли рішення про покупку приладів в нашому Інтернет-супермаркеті, то ви отримаєте детальну інформацію про всі пропозиції, щоб могли стати володарями точних і надійних приладів.

Для обліку електроенергії ми пропонуємо одно- і двохтарифні однофазні лічильники. Є у нас і трифазні, які найчастіше використовуються на промислових підприємствах, але і приватники купують їх досить часто.

Лічильники на воду з нашого асортименту можуть бути застосовані в будинках, офісах, квартирах, адмінбудинках, а також в організаціях різних сфер діяльності. Пропонуємо прилади підвищеної надійності і точності, що відрізняються стійкістю до будь-яких умов експлуатації.

Прилади, які використовуються для обліку споживання газу, найчастіше встановлюються на кухнях, тому до них пред'являються вимоги не тільки по точності показань, а і по дизайну. Ми маємо можливість запропонувати вироби, що відповідають всім сучасним нормативам і побажанням користувачів.