Колектори для теплої підлоги (гребінки)

Найдено: 0 товаров

Багатофункціональний колектор для теплої підлоги - великі зручності для людей

Колектор, що певну кількість відводів, через які підключаються контури систем підлогового опалення, - це і є гребінка для теплої підлоги, яка використовується для будинку або офісного приміщення. Україна в цілому, і Львів, і інші міста, вирішуючи купити такий розподільний колектор, домагаються ефективного функціонування сучасного опалення.

Гребінка призначена для виконання функцій, зокрема:

  • Колектор використовується для води, яка виступає в якості теплоносія, що рівномірно розподіляється по контурах.
  • Регулює її кількість і температуру.
  • Служить для приєднання допоміжних пристроїв.

Гребінка для теплої підлоги забезпечує роботу цієї системи опалення

Теплі підлоги, котрі можна зробити для дому, є альтернативою традиційним опалювальним системам. Їх розподільний вузол, ціна якого відповідає якості і функціональності, забезпечує економію для води і для забезпечення належного опалення.

Гребінка для теплої підлоги дозволяє останнім способом обігріву користуватися в одному або декількох приміщеннях, а також в будівлях. Для будинку це зручно, оскільки тепле повітря рухається від підлоги до стелі, добре прогріваючи житлові площі і створюючи комфортний температурний мікроклімат.

Розподільний колектор використовується для транспортування теплоносіїв по нагрівальних контурах на всі окремі ділянки таких систем. Гребінка - це обслуговування декількох кілець для води. До однієї колекторної групи підключається до 12-ти опалювальних кілець.

Про плюси і мінуси гребінок

Після ознайомлення з таким документом, як інструкція, якої комплектується гребінка для теплої підлоги, нескладно зрозуміти, що таким пристроям властиві і переваги, і недоліки. Перших, звичайно ж, більше, ніж других. Плюси колектора полягають в:

  • Ефективності та рівномірності розподілу по контурах теплових носіїв.
  • Досягненні економії коштів завдяки регулюючим датчикам, ціна яких доступна.
  • Безпеці функціонування для води та підлогового опалення, купити яке можна в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО».
  • Розподільний колектор дозволяє відключати кожен контур окремо. Це зручно і для води, оскільки не буде її великих витрат.
  • Тривалих терміни використання пристроїв теплих підлог. Їх досить демократична ціна - запорука вдалого вкладення капіталу в обігрів приміщень.

Мінусами є вельми великі габарити, чутливість до температурних перепадів. Відгуки користувачів говорять про те, що позитивні моменти використання такого опалювального обладнання перекривають всі негативні моменти, оскільки людина досягає комфортного мікроклімату для свого життя.