Газові колонки
Найдено: 1 - 7 из 7 товаровНа при великий жаль на сьогоднішній момент існують часті проблеми із постачанням гарячої води, особливо в міські квартири, та все ж зарадити цьому можна, придбавши газову колонку.
ВСЕ ПРО ГАЗОВІ КОЛОНКИ
Зараз існує безліч виробників котрі забезпечили український ринок великою кількістю моделей такої техніки, тому можна підібрати саме той тип та модель колонки яка підійде саме під Ваші вимоги, Вашу квартиру, будинок і т.п. Тим більше що в ціні такий вид техніки значно нижчий , ніж двохконтурні навісні котли, тому доступний кожному. Газова колонка вважається най економнішим та найпопулярнішим із всіх варіантів техніки для підігріву води, за допомогою неї Ви можете підігрівати воду на декілька точок роздачі одночасно, що дуже зручно особливо для сім’ї із декількох чоловік, їхня продуктивність може бути від 10 до 17 літрів в хвилину, для того щоб обрати правильну потужність для Вас, Вам потрібно визначити кількість води яку Ви будете використовувати, для того щоб не виникло лишніх затрат. Окрім високої продуктивності, такі агрегати славляться своєю якістю та надійністю, в порівнянні із іншою технікою вони на багато довше зберігають свій робочий стан не виходячи з ладу.
ПЕРЕВАГИ НАД БОЙЛЕРАМИ
Довговічність;
Зручність та простота в експлуатації;
Економія;
Компактність та стильний дизайн;
Безпечні в застосуванні, та ін..
РІЗНОВИДИ ТА ТИПИ
Газові колонки поділяються на : димохідні та парапетні, за способом розпалювання, за типом пальника, за потужністю.
Різниця між димохідними газовими та парапетними газовим колонками в тому , що для парапетних не потрібен димохід, вони вже оснащені трубою в котрій в середині знаходиться ще одна труба, тобто труба в трубі , це ще називається – коаксіальна димохідна приставка. Для встановлення димохідних газових колонок обов’язково потрібен димохід, для вищої продуктивності таких колонок важливим являється хороша тяга в димарі. Димохідні колонки називають колонками із закритою камерою згорання, парапетні навпаки – із відкритою камерою згорання.
Якщо раніше колонки запалювались за допомогою сірника і це приносило свої незручності, то сьогодні ж існують автоматичні колонки в яких запалювання відбувається автоматично вам потрібно тільки відкрити кран із гарячою водою. Іскра регулюється за допомогою п’єзоелектричного механізму котрий працює від 220 Вт. чи батарейках. Різниця ще між димохідними і парапетними колонками полягає ще у тому, що парапетні колонки працюють тільки від 220 Вт, а от димохідні можуть працювати від батарейок або на п’єзоелементі.
Найкращими газовими колонками вважаються колонки котрі нагрівають воду за допомогою пальника змінної потужності. Завдяки такому типу пальника Вам не потрібно постійно контролювати температуру. На цьому розробки газових колонок не закінчились , вони постійно модернізуються як і в дизайні такі в конструкції, в функціях. Не так давно почали випускати моделі газових колонок із модуляційним типом пальника.
Окрім всіх цих нюансів, при виборі газової колонки вартує звернути Вашу увагу на функцію контролю полум’я. Ця функція досить важлива, тому що за допомогою неї в разі якихось негараздів із тиском в газовій трубі, що може спричинити загасання пальника, подача газу автоматично перекриється.
Обираючи газові колонки за їхніми функціями та іншими деталями вибір падає також і на їхнього виробника, та зараз є можливість обрати саме те що Вам ближче всього до душі, високоякісними являються як вітчизняні так і імпортні представники.