Електричні котли

Найдено: 1 - 12 из 22 товара

Електрокотел - оптимальне придбання для обігріву приміщень

Багато покупців при розгляді пропозицій ринку опалювального обладнання вирішують купити саме електричний котел, оскільки їх влаштовує ціна, безшумність і безпека. Цінує ці характеристики і Україна.

Його конструкція проста, чим забезпечується надійна робота. Коли виникають неполадки, ремонт здійснюється швидко. Зручним є і те, що електрокотел може без проблем розміщуватися прямо в житлових приміщеннях. Потреба в наявності котельні відпадає, а, значить, знижуються витрати.

Електричний котел: різновиди моделей

При виборі котла опалення для будинку або для квартири основними критеріями повинні служити його ефективність і швидкість нагріву. Коли обладнання не може створювати необхідний температурний мікроклімат, користі від його естетичного оформлення не буде. Електричний котел, який схиляється придбати все частіше Львів або інше місто, з поставленими завданнями відмінно справляється.

Прилад опалення такого типу буде відповідати вимогам, що пред'являються, якщо покупець візьме до уваги регулювання потужності, внутрішню будову і спосіб підключення до електричної мережі.

Сьогодні можна купити електрокотел, який буває таких типів:

  • Одноконтурний котел, здатний працювати лише в якості опалювального приладу. Він відмінно підходить для дому, його ціна - виважена і демократична. Незручність в тому, що забезпечити ГВС можна лише придбанням додатково водонагрівача.
  • Двоконтурний котел вирішує цю незручність, оскільки разом з опалювальними функціями, забезпечить вас ще й гарячою водою, яка необхідна для побутових чи інших потреб.

Діляться такі електрокотли і за способом виконання під'єднання, для чого можуть використовуватися мережі напругою 220 В і 380 В, тобто бувають одно- або трифазними. Відгуки побутових споживачів більше відносяться до однофазних приладів, оскільки вони оптимальні в квартирах і будинках. Завдяки компактності монтуються практично скрізь, в т.ч. на кухнях, і в коморах. Ціна їх також нижче, ніж трифазних.

За конструкцією електричний котел може бути теновим, індукційним або електродним. Найбільш прогресивними вважаються останні, в яких використовується іонізація води. Практично невибагливі в експлуатації тенові, а найбезпечніші - індукційні котли.

Електричний котел - у чому переваги?

Електрокотел відрізняє ціна, яка є істотно нижчою аналогів на газу. Відмінні переваги полягають в наступному:

  • Компактні габарити електрокотла.
  • Відсутність відкритого вогню.
  • Відсутність потреби в вентиляційних системах і димоходах.
  • Максимальна простота монтажу електрокотла.
  • Екологічна безпека.
  • Ні потреби і в заготівлі дров.
  • Проста експлуатація, для ознайомлення з якою додається інструкція.
  • Коефіцієнт корисної дії - практично всі 100 відсотків.

Інтернет-магазин Еспо пропонує купити такий електрокотел. У цьому випадку споживач виграє практично у всьому і отримає тепло за оптимальними розцінками.