Бойлери горизонтальні

Найдено: 1 - 12 из 18 товаров

Горизонтальний бойлер (водонагрівач) - гаряча вода, зручний монтаж і повна відповідність інтер'єру

Вважається, що Україна є не надто великим шанувальником використання такого обладнання, як горизонтальний водонагрівач. Однак Львів, Київ та інші міста досить часто приймають рішення придбати саме такі прилади для малогабаритного житла.

Побачивши нагрівач в такій квартирі, стороння людина не завжди в змозі визначити це водонагрівач горизонтальний чи інший побутовий прилад. Він вдало вписується в приміщеннях, що відрізняються маленькою висотою. Може також монтуватися над опалювальними елементами або предметами меблів, займаючи ті площі, які зазвичай залишаються не використовуваними.

Як вибрати горизонтальний водонагрівач і не помилитися?

Купити такий горизонтальний водонагрівач людина мала можливість ще на початку минулого століття. Правда, ті моделі були ще малопотужними і громіздкими, на що не зверталася увага, оскільки вони гарантували постійну наявність гарячої води. Ціна також була найрізноманітнішою, часом недоступною більшості.

Згодом з'явився водонагрівач горизонтальний, що володіє всіма сучасними перевагами:

  • Висока потужність, що дозволяє навіть великі кількості води нагрівати максимум за пару годин.
  • Повна відповідність інтер'єру приміщень. Якщо його купити, то можна уникнути втрат корисної площі, оскільки горизонтальний водонагрівач відмінно маскується гіпсокартонними перегородками або встановлюється там, де є невикористане місце.
  • Можливість використання в умовах квартир і будинків з низькими стелями.
  • Різні обсяги пропонованих приладів (доступні об'ємом 50 літрів, 80 літрів і 100 літрів).
  • Доступність для придбання більшості співвітчизників, оскільки ціна демократична.
  • Комплектація теплоелектронагрівачів, що забезпечують швидке нагрівання при демократичних витратах електроенергії.

Переваги горизонтальних бойлерів, які впливають на його роботу

Категорія водогрійного обладнання представлена ​​бойлерами від різних виробників, різної вартості і експлуатаційних характеристик. Водонагрівач такого типу можна купити виходячи з необхідного розміру основного бака або типу використовуваного тена.

Належність придбаного бойлера того чи іншого бренду також важлива, оскільки від цього залежить і можливості, і ціна, і інші характеристики. Звертайте увагу на відгуки, які залишають покупці. Вони допомагають отримати правдиве уявлення про товар.

Експлуатація водонагрівачів не викликає проблем. До того ж вони містять інструкції, які допомагають розбиратися у всіх перипетіях. Допомога також може бути отримана в повному обсязі від фахівців Інтернет-магазину Еспо.