Daikin FTXS71G/RXS71L Кондиціонер

Артикул: FTXS71G/RXS71L
Есть в наличии
Бренд: Daikin
Артикул: FTXS71G/RXS71L
97.732грн
Ціна на монтаж по запиту Ціна на монтаж по запиту
Види кондиціонерів Настінні кондиціонери
Тип компресора кондиціонерів Інверторний
Потужність кондиціонерів 25
Тип кондиціонерів Спліт Система
Рекомендована площа установки кондиціонера (м2) больше 65
Країна виробник кондиціонера Чехія
Гарантія на кондиціонери (міс.) 60
Описание

Інверторний кондиціонер Daikin FTXS71K/RXS71L серії FTXS-K - це вдосконалені інверторні моделі Дайкін, які забезпечують продуктивну, ефективну, але при цьому дуже економічну роботу. Дана серія кондиціонерів має вдосконалений дизайн передньої панелі, завдяки якому внутрішній блок виглядає елегантно, стильно і аристократично. Інверторні технології, а також інновації daikin кондиціонери в галузі енергозбереження економлять до 30% енергії.

Крім ефективної, продуктивної роботи серія FTXS-K вражає якістю збірки. Моделі серії збираються на заводах в Чехії (деякі моделі можуть збиратися на заводах в Таїланді) і тому Daikin гарантує їх чудову якість. На всі кондиціонери серії FTXS-K надається офіційна гарантія три роки! Серія FTXS-K працює як на охолодження, так і на обігрів.

Кондиціонери серії FTXS-K забезпечують рекордно низький рівень шуму і тому вони ідеально підійдуть для установки в спальній кімнаті. За рахунок використання новітніх інверторних технологій Daikin інженери японської корпорації змогли добитися ідеально тихої роботи внутрішнього блоку. Рівень шуму у кондиціонерів даного типу всього 19 Дб!

кондиционер Daikin FTXS20K/RXS20L

ФУНКЦІЇ І ОСОБЛИВОСТІ КОНДИЦІОНЕРА DAIKIN FTXS-K / RXS-L:

 • Висока сезонна енергоефективність (SEER до 7.90).
 • Сучасний дизайн лицьової панелі і пульта управління.
 • Блок CTXS15K підвищує ефективність використання мультисистем в малих приміщеннях.
 • Зниження рівня шуму внутрішнього блоку до 19 дБА, а зовнішнього блоку - до 43 дБА (Quiet and Silent Operation).
 • Низький рівень споживання енергії в режимі очікування.
 • Датчик наявності руху "Розумний око" (Intelligent Eye) забезпечує більший комфорт і економить до 30% електроенергії.
 • Управління кондиціонером через Інтернет-з'єднання за допомогою смартфонів, планшетних комп'ютерів з підтримкою тижневого планувальника і підвантаженням метеоданих (додатково повинен бути встановлений онлайн-контролер BRP069A42).
 • Багатоступенева очищення повітря з фотокаталітичною функцією і терміном служби фільтрів до 3 років.
 • Режим економічної роботи (ECONO mode).
 • Режим комфортного розподілення повітря (Comfort).
 • Режим підвищеної продуктивності (Powerful).
 • Пульт управління з тижневим таймером.
 • Збираються на заводах в Чехії.

ІНВЕРТОРИ DAIKIN КОНДИЦІОНЕРИ

Інвертори Daikin дозволяють досягти бажаної температури набагато швидше, ніж звичайні кондиціонери. Для досягнення потрібної температури кондиціонер починає працювати на посиленою потужності, набагато більшою, ніж номінальна. А при досягненні необхідної температури, поступово знижує її. Завдяки инвертору кондиціонер витрачає тільки необхідну кількість ресурсів і електроенергії і досягає потрібних температурних значень набагато швидше. Таким чином, інверторні технології «Дайкін» - це ефективність, продуктивність, помножена на найвищу економічність.

ТЕХНОЛОГІЇ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ «ДАЙКІН»

Технології очищення повітря Daikin вважаються передовими на ринку. Система фільтрації повітря, реалізована в серії FTXS-K заснована на ступінчастою очищення від всіх найпоширеніших забруднень. Попередній повітряний фільтр виконаний у вигляді мелкоструктурной сітки, яка з високим ступенем ефективності зупиняє всі забруднюючі частинки розміром до 0,3 мікрон - це частинки пилу, шерсть домашніх тварин, пилові кліщі, аллергенная пилок рослин, тополиний пух і багато інших забруднення. Фільтр є довговічним - все, що потрібно, це періодично його очищати, наприклад, за допомогою пилососа.

Потім, в справу вступає титан-апатитовий фотокаталітичний фільтр - він видаляє з повітря не тільки всі залишилися великі забруднення, а й найдрібніші, наприклад, хвороботворні бактерії і віруси (фільтр оброблений спеціальним антибактеріальним розчином, завдяки чому, він зупиняє хвороботворну органіку всією своєю поверхнею ). Крім того, фільтр прекрасно дезінфікує повітря від усіх неприємних запахів, роблячи мікроклімат Вашого будинку, помітно чистіше, здоровіше і приємніше. Незважаючи на свою щільну структуру, фільтр відмінно пропускає повітря, але при цьому, затримує всі забруднюючі частинки. Робота фільтра заснована на впливі сонячного світла, яке за допомогою каталізатора (титан-апатиту) роз'єднує забруднюючі частки (і навіть частки, які переносять неприємні і шкідливі запахи) на безпечні елементи - вуглекислий газ і воду. Фільтр є довговічним і не втрачає своїх корисних властивостей з часом. Для відновлення своєї ефективності фільтр необхідно періодично поміщати під прямі промені світла.

Фільтри захищені від освіти цвілі і дезінфікують повітря від різних шкідливих суперечка. Трапляється, що при довгій експлуатації, в кондиціонері утворюється неприємна середовище, в якому присутні суперечки, цвіль і інші небажані мікроорганізми. Серія кондиціонерів «Дайкин» FTXS-K повністю захищена від освіти такого середовища.

ОДНОЗОННИЙ ДАТЧИК РУХУ "РОЗУМНИЙ ОКО" (двозонний, МОДЕЛІ 35-50)

Сенсор руху "Розумний око" дозволяє економити до 80% електроенергії. Завдяки безперервному скануванню кімнати, датчик рівномірно використовує ресурси кондиціонера і працює інтенсивно тільки тоді, коли в приміщенні перебувають люди. Якщо в приміщенні людей немає, то кондиціонер переходить в енергозберігаючий режим і економить близько 80% електроенергії. Таким чином, серія FTXS-K поєднує в собі всі найостанніші розробки, тренди і тенденції ринку кліматичного обладнання. Технології очищення повітря, енергозбереження, комфорту і зручності роблять ці кондиціонери на сьогоднішній день одними з лідерів ринку.

ТЕХНОЛОГІЯ INVERTER POWER CONTROL ПІДТРИМУЄ ТЕМПЕРАТУРУ В ПРИМІЩЕННІ З ТОЧНІСТЮ ± 0,5 С, скорочує ЧАС ВИХОДУ НА РЕЖИМ І СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА 30% У ПОРІВНЯННІ З ЗВИЧАЙНИМ КОНДИЦІОНЕРОМ.

Підвищена продуктивність. Швидке досягнення комфортного мікроклімату з автоматичним поверненням до основного режиму через 20 хв. Роль режиму Powerful особливо відчутна в міжсезоння, в літню спеку і в місцевості з різко континентальним кліматом.

Програмна осушення повітря. Режим Dry забезпечує відносну вологість повітря в приміщенні від 35 до 60% за рахунок періодичного зміни швидкостей компресора і вентилятора внутрішнього блоку при збереженні постійної температури.

Здвоєна заслінка. Заслінки Dual Flaps підвищують ефективність розподілу повітря і сприяють досягненню умов комфортного клімату в найвіддаленіших зонах приміщення. При охолодженні подають холодне повітря вгору, а при нагріванні - тепле повітря вниз.

Ширококутові жалюзі. Жалюзі Wide Angle Louvers з великим кутом розкриття гнучких стулок змінюють напрямок повітряного потоку по горизонталі в більш широкому діапазоні, ніж раніше. Вони не тільки зміщуються, а й згинаються, створюючи більш ефективне управління повітряним потоком в порівнянні з жорсткими стулками при тій же Повітрявиробництво.

Безперервне переміщення заслінок. Режим Swing створює оптимальний напрямок повітряного потоку, перемішуючи його з повітрям приміщення без різкої зміни температури.

Комфортне розподіл повітря. Комфортне розподіл повітря виключає в приміщенні протяги за рахунок створення рівномірного температурного фону.
Об'ємний повітряний потік. Режим 3D-Flow забезпечує рівномірний розподіл повітряного потоку одночасно в двох взаємно-перпендикулярних напрямках. Послідовне перемішування повітряних мас з допомогою горизонтальних заслінок і вертикальних жалюзі виключає небезпеку виникнення протягів в приміщенні.

Багатоступенева очищення повітря. До фільтру 3-ступінчастою очищення доданий фотокаталітичний фільтр, який очищає повітря від найбільш поширених побутових запахів. Photocatalytic filter з діоксиду титану в присутності ультрафіолетових променів розкладає найбільш поширені побутові забруднення повітря, що призводять до появи запахів, на молекули води і вуглекислого газу.

Економічний режим. Зберігає комфортність розподілення повітря при обмеженні рівня витрачається електроенергії, наприклад, викликаного перевантаженнями електромережі.
Антибактеріальна поверхню пульта. Поверхня пульта з найдрібнішими вкрапленнями срібла в зовнішньому шарі пластика утворює шар Antibacterial layer, який виключає перенесення інфекції. Захисні властивості зберігаються протягом усього терміну користування кліматичною системою.

Безшумний вентилятор з дифузором. Рівень шуму внутрішнього блоку знижений за рахунок нових конструкцій крильчаткивентилятора, теплообмінника і забірного дифузора. Трисекційний теплообмінник Curved Heat Exchanger і тангенціальний вентилятор Zigzag Skew Angle Random Pitch Fan забезпечують рівень шуму 22 дБА, нижче якого основним джерелом шуму стає циркулює холодоагент, а не повітряний потік.

Безшумний внутрішній блок. Режим Indoor Unit Quiet Operation знижує рівень шуму працюючого внутрішнього блоку на 3 дБ, що особливо актуально в нічний час. Він же економить електроенергію і оптимізує роботу компресора.

Безшумний зовнішній блок. Режим Outdoor Unit Silent operation знижує рівень шуму працюючого зовнішнього блоку на 3 дБ, що рівносильно двократного зниження звукової потужності, а також зменшує швидкість обертання вентилятора.

Теплий пуск. Функція Hot Start кондиціонерів компанії DAIKIN виключає викид холодного повітряного потоку на початку роботи кондиціонера при нагріванні і автоматичної оттайке інею на теплообміннику зовнішнього блоку.

Управління швидкістю вентилятора. Спліт системи DAIKIN мають 8 ступенів швидкості обертання вентилятора внутрішнього блоку (в міру зростання): UL, SL, L, ML, M, MH, H, HH, причому перші дві і остання встановлюються тільки автоматично, а інші - автоматично або вручну з пульта дистанційного керування.

Функція нічної економії. Обмежені рухливість і інтенсивність теплообміну організму людини з навколишнім середовищем під час сну враховані компанією DAIKIN за допомогою функції Night Set Mode, яка знижує витрату електроенергії на 5% і рівень шуму на 2-3 дБ.

Сенсор наявності руху. Автоматичне включення кондиціонера і забезпечення комфортного мікроклімату при появі в приміщенні людей. Після вибору режиму Sensor кондиціонер при відсутності руху в приміщенні перейде з робочого режиму в режим енергозбереження через 20 хв. і в режим Standby - через 40 хвилин.

Управління одним торканням. Повернення улюблених налаштувань кондиціонера звичайним натисканням пускової клавіші. Функція One Touch Control дозволяє об'єднувати декілька режимів і функцій звичайним одноразовим натисканням клавіші включення кондиціонера.

Функція самодіагностики. Результати діагностики у вигляді LCD відображаються на дисплеї пульта управління, а у вигляді LED - на платах внутрішнього і зовнішнього блоків, при цьому кожен світлодіод комбінації може світиться, не світитися або блимати.

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОНДИЦИОНЕРА DAIKIN FTXS-K/RXS-L СЕРИИ FTXS-K INVERTER:

Технические характеристики кондиционера Daikin FTXS-K/RXS-L серии FTXS-K Inverter

Щоб отримати більше корисної інформації слід звернутися до менеджерів Інтернет-маркета ЕСПО Тільки тут вам нададуть необхідну допомогу при виборі конкретного обладнання з детальною і повноцінної консультацією з установки, і введення в експлуатацію. Телефонуйте, якщо хочете за низькою ціною, з гарантією від заводу виробника. Ми виробляємо оперативну доставку і установку кондиціонера.

97.732грн
Технические характеристики: Daikin FTXS71G/RXS71L Кондиціонер
Види кондиціонерів
Настінні кондиціонери
Тип компресора кондиціонерів
Інверторний
Потужність кондиціонерів
25
Тип кондиціонерів
Спліт Система
Рекомендована площа установки кондиціонера (м2)
больше 65
Країна виробник кондиціонера
Чехія
Гарантія на кондиціонери (міс.)
60
Площа обслуговування, до
70 кв.м
Робота кондиціонера на обігрів взимку, до
-15 ° С
Рівень шуму внутрішнього блоку, dB (A)
34
Частота струму, Гц
50
Висота зовнішнього блоку, мм
770
Глибина внутрішнього блоку, мм
250
Глибина зовнішнього блоку, мм
320
Рівень шуму зовнішнього блоку, dB (A)
49
Ширина зовнішнього блоку, мм
900
Висота внутрішнього блоку, мм
298
Вага внутрішнього блоку, кг
12
Вага зовнішнього блоку, кг
71
Витрата повітря, м3 / хв
17.2 / 11.5 / 10.5
Ширина внутрішнього блоку, мм
1050
колір
білий
Режими роботи
Холод-тепло
Напруга, В)
230
97.732грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
97.732грн
Доставка: Daikin FTXS71G/RXS71L Кондиціонер

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!