Теплова керамічна електропанель DIMOL Standart 07 з сушкою рушників (Кремовий)

Артикул: ba3471
Акция
Есть в наличии
Бренд: Dimol
Артикул: ba3471
2.240грн
Описание

Вся Україна зробила правильний крок, коли її вибором стала теплова керамічна електропанель DIMOL Standart 07 з сушкою для рушників (Кремовий). Правильність дій наших співгромадян в даному випадку полягає в її функціональних можливостях.

Споживач отримує агрегат з двома функціональними можливостями: по-перше, це сучасний обігрівач, який використовується для обігріву приміщень невеликих розмірів, наприклад, ванних кімнат, а, по-друге, це ще і рушникосушка. Купити електропанель з кераміки - економія в процесі експлуатації.

ТЕПЛОВА КЕРАМІЧНА ЕЛЕКТРОПАНЕЛЬ DIMOL STANDART 07 З СУШКОЮ ДЛЯ РУШНИКІВ (КРЕМОВИЙ): ШВИДКА ВИГОДА ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Електрична панель цього типу відрізняється швидким виходом на рівні оптимальної тепловіддачі, а тому вельми вигідна. Вона випромінює бажане тепло через п'ять хвилин після початку функціонування. 20 хвилин достатньо, щоб теплова керамічна електропанель ДІМОЛ Стандарт 07 з сушкою для рушників (Кремовий) вийшла на свою повну робочу температуру, що забезпечує повноцінне тепловиділення і обігрів приміщення.

Час охолодження такої електропанелі - півтори години. Протягом цього часового проміжку, який є настільки тривалим завдяки теплонакопичувачам, триває віддача тепла. Обігрів приміщення триває без витрачання дорогої електричної енергії.

Львів зробивши правильні висновки, пішов на вірний крок, який є оптимальним в умовах наших специфічних реалій: півтори години обігріву при нульових витратах електроенергії, тобто без будь-яких капіталовкладень.

Плюс до всього: не доведеться витрачатися на придбання і установку додаткового приладу, тобто рушникосушки, оскільки ця функція доступна на електропанелі. Ціна приладу виправдана, оскільки забезпечується функціональність, якість і економічність агрегату.

ПЕРЕВАГИ ТА ТЕПЛОВА КЕРАМІЧНА ЕЛЕКТРОПАНЕЛЬ DIMOL STANDART 07 З СУШКОЮ ДЛЯ РУШНИКІВ (КРЕМОВИЙ)

Позитивним моментом є і повна електропожежобезпека, якої характеризуються теплові керамічні електропанелі DIMOL Standart 07 з сушкою для рушників (Кремовий). Можна впевнено констатувати, що придбати такий агрегат можна без будь-яких побоювань, оскільки він повністю відповідає всьому комплексу вимог УкрСЕПРО.

Дані обігрівачі з рушникосушками - це і абсолютно безшумне функціонування, і повна відсутність будь-яких хімічних запахів. Прилади виготовляються із сучасних матеріалів, які є надійними і екологічно безпечними. Виробник надає 5-річну гарантію.

Всі перераховані позитивні властивості електропанелі з кераміки стали відчутним кроком вперед, що дозволяє позбутися від негативних наслідків, якими характеризується деяке інше обладнання цього призначення.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРОПАНЕЛІ DIMOL STANDART 07

Використання таких електричних електропанелі - приміщення, чия площа майже 7- 10 кв. метрів (додаткове опалення), 3,5-5 кв. метрів (основне опалення).

За своїми габаритними розмірами - 400х900х12 мм - обігрівач відноситься до невеликих приладів, які не займають зайве місце. Більш точні розрахунки площ опалення розраховуються з урахуванням багатьох факторів. Його вага в 14 кілограмів не створює проблем при установці приладу. 370 Вт - така потужність дозволяє не витрачати багато електроенергії, досягаючи чималому економії.

Отримати будь-яку інформацію щодо теплових електропанелей з кераміки і зробити правильний вибір можна без проблем в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО», де завжди уважні до своїх клієнтів. Асортимент пропонованих опалювальних агрегатів також створює умови до покупки саме у нас.

2.240грн
2.240грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
2.240грн
Доставка: Теплова керамічна електропанель DIMOL Standart 07 з сушкою рушників (Кремовий)

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!