Розширювальний бак Imera RV 50 л. (з ніжками)

Артикул: ba2425
Хит
Есть в наличии
Бренд: Imera
Артикул: ba2425
1.939грн
Описание

Таке обладнання, як розширювальний бак Imera RV 50 л. (з ніжками), досить широко поширене в усьому світі. Україна в цьому плані не виняток. Саме використання таких баків згладжує і компенсує розширення теплових носіїв, що виникає через їх нагрівання в опалювальних системах закритого типу.

Функціонуючи, нагрівальний котел піднімає температуру рідини-теплоносія і призводить до її розширення. Кожні 10 градусів нагрівання рідини забезпечують збільшення обсягу десь на 0,3 відсотка. Коли температура рідини досягає 70 градусів, то з'являється, якщо можна так висловитися, додаткова рідина, об'ємом в три відсотки від початкового кількості.

Рідина стискання практично не піддається. Коли в опалювальній системі не передбачається додаткове місце, яке необхідне для зайвого теплоносія, система може бути просто розірвана. З метою запобігання таких негативних наслідків в системах і використовуються розширювальні баки Imera RV 50 л. (З ніжками).

РОЗШИРЮВАЛЬНИЙ БАК IMERA RV 50 Л. (З НІЖКАМИ): ЯКІСТЬ, ЩО ВІДПОВІДАЄ СТАНДАРТАМ

Компанія Imera свого часу стала першим виробником автоклавів, які мали мембранні розширювальні посудини і змінні мембрани. Займаючись цією справою понад сорок років, компанія пропонує кращі за функціональністю і якістю продукти, не забуваючи при цьому про питання екологічної безпеки.

На виробничих потужностях фірми, які вирізняються високими рівнями автоматизації, випускається величезний асортимент різноманітної продукції. Вона сертифікована і відповідає стандартним нормативам ISO 9000: 2001. Має найрізноманітніші сертифікати якості.

У розширювальному баку теплоносій не контактує з металевою стінкою, оскільки мембрана має балонну конструкцію, а її шийка кріпиться уздовж апертури. Для виготовлення цієї мембрани використовується синтетичний каучук універсального харчового призначення.

Розширювальні баки Імера RV 50 л. (з ніжками) мають фланці, які спеціальним покриттям захищені від корозії. Воно може бути лакофарбовим або гальванічним. Усередині фланець закривається вставкою з поліетилену і захищається від прямих контактів з теплоносіями.

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БАКІВ СЕРІЇ RV

У розширювальних баках Imera RV з об'ємом до 300 л використовується різьбовий верхній патрубок, яким вони з'єднуються з закритими системами опалення. Ті ж моделі, обсяг яких більше 300 л, характеризуються нижнім розташуванням патрубка, використовуваного для з'єднання з опаленням. У великим ємностях на 7RV 50 і 1000 л є додаткові вбудовані в корпус контрольні манометри. Будь-який з них можна без проблем купити на вітчизняному ринку будь-якого міста. Львів при цьому - не виняток.

ПРОПОЗИЦІЇ ІНТЕРНЕТ-СУПЕРМАРКЕТУ «ЕСПО»: РОЗШИРЮВАЛЬНІ БАКИ IMERA RV 50 Л. (З НІЖКАМИ)

Серед великої кількості пропонованих нами товарів, розширювальний бак Imera RV 50 л. (з ніжками) займає особливе місце, оскільки користується чималим попитом серед наших покупців-співвітчизників. Їх влаштовує не тільки якість і функціональність, а й оптимальна ціна.

Надаючи консультаційну допомогу всім клієнтам, фахівці розповідають про всі характеристики приладів, про габарити і підключення, експлуатаційні властивості. Їх високий професіоналізм і знання позбавляють покупців від проблем з вибором водонагрівача, який в майбутньому служить довго і ефективно.

1.939грн
1.939грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
1.939грн
Доставка: Розширювальний бак Imera RV 50 л. (з ніжками)

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!