Програма кредитування IQ energy

Програма IQ energy - це програма сприяння удосконаленням в області енергоефективності в житловому секторі України відповідно до європейських стандартів енергоефективності. Програма була розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділяє додаткові ресурси для підтримки зусиль України в сфері енергоефективності в рамках нової Програми фінансування енергоефективності в житловому секторі України (IQ energy, «Ай-Кью енерджі») обсягом 75 мільйонів євро.

Метою програми є підвищення енергоефективності української житлового сектора, який є одним з найбільших в Європі (понад 10 млн будинків). Програма IQ energy буде реалізовуватися через банки-партнери «УкрСиббанк», «ОТП Банк» та «Райффайзен Банк Аваль» з широкою мережею відділень по всій країні. Реалізація програми буде супроводжуватися масштабною інформаційною компанією з метою поліпшення обізнаності в сфері енергоефективності.

Контакти IQ energy:

Гаряча лінія: 0-800-50-57-17 Безкоштовно по Україні.

Програма кредитування IQ energy
Реалізовані проекти
Львівська обл. с. Брюховичі №1

Львівська обл. с. Брюховичі №1

Проектування, комплектація, монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації. Монтаж автоматики управління опалювальною.

м. Івано-Франківськ

м. Івано-Франківськ

Проектування, комплектація, монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації.