Що таке мультизональні системи кондиціонування

Мультизональні кондиціонери являють собою спеціальні системи, що забезпечують одночасний контроль температури і вологості повітря в різних приміщеннях. Таке кондиціонування - це зовнішній блок і декілька внутрішніх блоків.

Застосовуючи таке обладнання, ви гарантовано створите оптимальний мікроклімат у власній квартирі. При цьому з'явиться прекрасна можливість чималої економії коштів.

 

ВЧОРА І СЬОГОДНІ СИСТЕМ КОНДИЦІОНУВАННЯ

 

Наступного року виповниться 35 років, як японці застосували перші системи для кондиціонування повітря. Під такими приладами малося на увазі логічне продовження популярних нині спліт-систем. Сьогодні ж вони віднесені до особливого обладнання, яке виконує кліматичні функції.

Така сучасна техніка забезпечує одночасну підтримку функціонування до 48-ми внутрішніх блоків при використанні всього лише одного зовнішнього блоку. Якщо взяти до уваги ще й наявність можливості об'єднувати в єдину централізовану систему чотирьох блоків, то стає зрозуміло, що подібні системи відрізняються майже безмежними можливостями.

 

     

ВІДМІННОСТІ СИСТЕМ КОНДИЦІОНУВАННЯ ВІД ЗВИЧАЙНИХ КОНДИЦІОНЕРІВ

 

Відмінні риси даних приладів від традиційних кондиціонерів полягають в тому, що в них холодоагент здійснює циркуляцію в двох або трьох магістралях. Одна магістраль застосовується для надходження холодоагенту до зовнішнього блоку. Дві інші - для його повернення назад, тобто у внутрішні блоки.

Така техніка з двома магістральними гілками в якості основних дозволяє внутрішнім блокам робити температуру вищою або нижчою. Коли використовується три повітряних магістралі, то з'являється можливість автономної роботи внутрішніх блоків в різних режимах. Наприклад, можлива підтримка конкретної температури в будь-якому з наявних внутрішніх приміщень.     

 

     

ПЕРЕВАГИ МУЛЬТИЗОНАЛЬНОГО КОНДИЦІЮВАННЯ

 

Подібні агрегати мають таку безперечну перевагу, як наявність централізованого управління всіма використовуваними системами. Його забезпечують за допомогою мікропроцесорів, які автоматично розподіляють потужності кожного блоку, і забезпечують управління на кожній дільниці.

Це обладнання становить реальну конкуренцію системам чиллер - фанкойли. Але воно відрізняється від них значними перевагами, що виражаються в:

  • Високій економічності, оскільки забезпечується зниження витрат  електроенергії;
  • Високій компактності, яка значно полегшує проектні роботи;
  • Можливості установки і підтримки в приміщенні необхідної вологості повітря;
  • Можливості здійснення самодіагностики цієї системи;
  • Автоматичному відключенні системи при виникненні аварійної ситуації;
  • Збереженні функціонування системи в автоматичній або ручному режимах.

Загальновідомо, що одна з найважливіших вимог до приміщень з кондиціонерами полягає в необхідності тримати вхідні двері в щільно закритому стані. Якщо воно не виконується, то у кондиціонера з'являється додаткове навантаження, пов'язане з необхідністю охолоджувати ще і коридори, а то і вулиці. Ясна річ, це не під силу кондиціонерам.

При потребі охолодження будівель з коридорами установка декількох кондиціонерів не є найкращим варіантом. Вихід найкраще шукати у використанні мультизональних систем кондиціонування.     

 

ОСОБЛИВОСТІ МУЛЬТИЗОНАЛЬНИХ СИСТЕМ

 

Обладнання даного типу є подальшим розвитком ідей, які втілені в мультиспліт-системах. Використовуваний в ньому зовнішній блок відрізняється потужністю, якої достатньо для магістрального перекачування холодоагенту на відстань понад сто метрів по горизонталі і більше 50 м по висоті.

Така можливість дозволила монтувати зовнішні блоки на дахах будівель або в окремих приміщеннях. У будівлі ж подаються магістралі, по яких циркулює холодоагент. Вони займають набагато менше місця, ніж повітроводи канальної системи. Всі модулі підключаються до єдиної циркуляційної системи, що істотно спрощує монтаж, а, значить, зберігає і час, і гроші.     

 

     

АСОРТИМЕНТ МУЛЬТИЗОННИХ СИСТЕМ

 

Виробництвом даного обладнання займаються дуже відомі бренди і менш відомі, а тому пропозиції на сучасному ринку найрізноманітніші. Одними з найбільш затребуваних і якісних є пристрої фірми lg.

Кращі моделі гарантують регулювання температурного режиму в найрізноманітніших місцях, створюючи комфортні умови для виробничої діяльності персоналу і для повсякденного життя людей. При цьому, не створюються неприємні моменти типу підвищених шумів. Устаткування характеризується також відчутною економічністю.

Комментарии

Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Написать отзыв
Имя
E-mail
Отзыв
Рейтинг